• Göster: 16

Beyaz Gondor Ağacı Mozaik

Bu eser, tüm Yüzüklerin Efendisi meraklıları için manevi önem taşıyacak mozaik eserdir. Dramayı yeniden yaşamanıza yardımcı olmak için fantezi ruhunuzu besleyecektir. Tamamen el yapımı olan Gondor Ağacı, mekanınıza güç ve gizem duygusunu katacağından emin olabilirsiniz.

Koridor Yanılsaması – Soyut Mozaik Sanatı

Cam mozaik taşlardan, elle yapılmış bu mozaik sanat eseri, iç mekanlarınıza stil katacak. Bu mozaik sanat eseri, eklektik ve eğlenceli havası ile alanlarınızı süsleyecek, büyüleyici bir çarpıtma sergileyecektir.

Zebra Desen – Soyut Mozaik Sanatı

Zebra deseni, bir hayvan baskısından çok daha fazlasıdır. Afrika geleneklerinde, zebra deseni tamamen bireycilikle ilgilidir. Bu soyut mozaik sanat eseri, siyah ve beyaz çizgilerinde özgürlüğü ve dengeyi vurgular.

Modern Çiçek Desenli Mozaik Duvar Kağıdı

Evinizin tadilatına veya dekorasyon projelerinize sofistike bir hava katmak için modern çiçek mozaik deseninin sadeliğini tercih edin. Yıllarca dayanması, solmaması ya da renk değiştirmemesi için doğal bir taş duvar kağıdı oluşturun. İç ve dış alanlarınızı güzelleştirmek adına isteğe bağlı çerçevelerimizden birini seçebilirsiniz!

Zebra Çizgileri Mozaik Çini Desenleri

Siyah ve beyaz şifon mozaik duvar sanatı ile ev dekorunuzda en iyisini ortaya çıkarın. Zebra çizgilerini sergileyen bu siyah ve bej mozaik sanat eserini, göz alıcı bir masa üstüne veya mutfak tezgah arasına kaplatabilirsiniz.

Deniz Mermer Mozaik

Özel alanlarınıza incelik ve zerafet katın. Bu dalgalı deniz mozaiği, havuz veya banyo alanınıza güzel bir hizmet edecektir.

Soyut Dalgalı Mozaik Duvar Kağıdı

Dalgalı bir tasarıma sahip mermer mozaik, duvar dekorasyonu, banyo dekoru veya yer döşemesi için idealdir. Bu el yapımı mozaik eser, pastel tonlardan oluşuyor. Yıllarca dayanması, solmaması ya da renk değiştirmemesi için doğal bir taş duvar kağıdı oluşturun. İç ve dış alanlarınızı güzelleştirmek adına isteğe bağlı çerçevelerimizden birini seçebilirsiniz!

Göl Mozaik

Bir göl, birkaç kaz ve bir sürü çiçek bu güzel manzarayı büyülüyor. Bu el yapımı mozaik, mükemmel bir sahneyi canlandırmaya çalışıyor. Tamamen doğal taşlardan oluşuyor, duvar resmi olarak kullanılabilir.

Mozaik Mavi Deniz Yelkenli Tekne

Doğal taşlardan ve el kesimi çinilerden yapılan mermer mozaik örneğimiz. Mavi denizdeki ve sakin gökyüzündeki bir yelkenli teknenin illüstrasyonudur. Yıllarca dayanması, solmaması ya da renk değiştirmemesi için doğal bir taş duvar kağıdı oluşturun. İç ve dış alanlarınızı güzelleştirmek adına isteğe bağlı çerçevelerimizden birini seçebilirsiniz!

1 2 3 4 6 7 8